BokenSøk (aka DieBuchSuche) - søkemotor for alle bøker.
Vi ser i mer enn 100 butikker for beste tilbudet - vennligst vent…
- Fraktkostnader Norge (endre til GBR, USA, FIN, SWE, ISL, DEN, POL, DEU)
Opprette forvalg

Alle bøker for 9788283550061 - sammenligne alle tilbud

9788283550061 - Mark Rapacz: Boondoggle - Bok
1
Mark Rapacz (?):

Boondoggle (?)

Levering fra: NorgeDette er en pocketbokNy bok

ISBN: 9788283550061 (?) eller 8283550063, Ukjent språk, 280 Steps, Paperback, Nye

152,11 (US$ 16,95)¹(uten forpliktelser)
På lager, pluss frakt
Fra selger/Antikvar
Boondoggle~~Mark-Rapacz, Boondoggle, Paperback
selger kommentar:
new
Selger nummer: 9788283550061
Plattformen ordrenummer BarnesAndNoble.com: bn-9788283550061
Kategori: Fiction>Fiction>Fiction
Data fra 26.02.2017 22:08h
ISBN (alternativ notasjoner): 82-8355-006-3, 978-82-8355-006-1
9788283550061 - Mark Rapacz: Boondoggle - Bok
2
Mark Rapacz (?):

Boondoggle (2016) (?)

Levering fra: NederlandDette er en pocketbokNy bok

ISBN: 9788283550061 (?) eller 8283550063, Ukjent språk, 280 Steps, Paperback, Nye

156,57 ( 16,50)¹ + Norge: 32,74 ( 3,45)¹ = 189,30 ( 19,95)¹(uten forpliktelser)
5-10 werkdagen
bol.com
A tale of murder, conspiracy, heroics, and mosquito eradication for fans of Fargo, The Big Lebowski and The 39 Steps. Young women keep showing up dead in the swamplands area of Oslo, Minnesota and nobody seems to care--except for Mack Harrison and his crewmates working as mosquito eradicators; aspiring hit man Jerry, stoner burnout Smokey, absent-minded Sid, and yoga-practicing foreman Lorne. The more the bodies pile up the more they start to think they should do something about it. Maybe. This ... A tale of murder, conspiracy, heroics, and mosquito eradication for fans of Fargo, The Big Lebowski and The 39 Steps. Young women keep showing up dead in the swamplands area of Oslo, Minnesota and nobody seems to care--except for Mack Harrison and his crewmates working as mosquito eradicators; aspiring hit man Jerry, stoner burnout Smokey, absent-minded Sid, and yoga-practicing foreman Lorne. The more the bodies pile up the more they start to think they should do something about it. Maybe. This is just how things are in Oslo. Dead girls in swamps are like the rising sun. Still, Mack seems to be the only guy bothered by it all, but he's new to the crew--recently moved from Chicago--and those big town ideals don't always mesh well with Oslo values because there's plenty he just doesn't understand. Mack and the crew are pretty sure they know who or what is behind these deaths. They have theories. Could be Sheriff John. Could be the new med-tech giant MedSci. Could be Metro Area Vector Control itself--Mack and the crew do have the midnight task of disposing of these bodies. Someday, they might put theory to action, but they are getting a pretty good paycheck for not doing much of anything. So, not a big deal, really.Taal: Engels;Afmetingen: 14x203x127 mm;Gewicht: 263,00 gram;Verschijningsdatum: september 2016;ISBN10: 8283550063;ISBN13: 9788283550061; Engelstalig | Paperback | 2016
Mer…
selger kommentar bol.com:
Nieuw, 5-10 werkdagen
Plattformen ordrenummer Bol.com: 9200000064657885
Kategori: Thrillers, Detective & Mysterie /, Literatuur & Romans, Humoristische romans /, Literatuur & Romans, Romans algemeen
Data fra 26.02.2017 22:08h
ISBN (alternativ notasjoner): 82-8355-006-3, 978-82-8355-006-1
9788283550061 - Mark Rapacz: Boondoggle - Bok
3
Mark Rapacz (?):

Boondoggle (2016) (?)

Levering fra: United Storbritannia av Storbritannia og Nord-IrlandBoken er engelskDette er en pocketbokNy bok

ISBN: 9788283550061 (?) eller 8283550063, på engelsk, 238 sider, 280 Steps, Paperback, Nye

91,47 (£ 8,17)¹ + Norge: 33,50 (£ 2,99)¹ = 124,97 (£ 11,16)¹(uten forpliktelser)
Usually dispatched within 1-2 business days
Fra selger/Antikvar, Wordery
A tale of murder, conspiracy, heroics, and mosquito eradication for fans of Fargo... Paperback, Etikett: 280 Steps, 280 Steps, Varegrupper: Book, Publisert: 2016-09-20, Utgivelsesdato: 2016-09-20, Studio: 280 Steps, Salg rangering: 3616572
Plattformen ordrenummer Amazon.co.uk: i88KhQvfulJ0e3UMyqxnNxxtGSv082SERHgS%2FsiuHUmtvc%2F3fbsqPYUTYVXKVGPqaj1TsMjGtUo6m%2BGARpCHLmiZQPtPLoCvZas5L%2Fu6S2ByR6qrEraW0UlsqB3TRhnZ27WKBgEdrUxEd7xTp7lqo%2BBIiuFTI3uw
Søkeord: Books, Crime, Thrillers & Mystery, Humour, Fiction, Lawyers & Criminals
Data fra 26.02.2017 22:08h
ISBN (alternativ notasjoner): 82-8355-006-3, 978-82-8355-006-1
9788283550061 - Mark Rapacz: Boondoggle - Bok
4
Mark Rapacz (?):

Boondoggle (2016) (?)

Levering fra: United Storbritannia av Storbritannia og Nord-IrlandBoken er engelskDette er en pocketbokBrukte bok, ikke en ny bok.

ISBN: 9788283550061 (?) eller 8283550063, på engelsk, 238 sider, 280 Steps, Paperback, Brukt

141,10 (£ 12,60)¹ + Norge: 33,50 (£ 2,99)¹ = 174,59 (£ 15,59)¹(uten forpliktelser)
Usually dispatched within 1-2 business days
Fra selger/Antikvar, -SuperBookDeals-
A tale of murder, conspiracy, heroics, and mosquito eradication for fans of Fargo... Paperback, Etikett: 280 Steps, 280 Steps, Varegrupper: Book, Publisert: 2016-09-20, Utgivelsesdato: 2016-09-20, Studio: 280 Steps, Salg rangering: 3616572
Plattformen ordrenummer Amazon.co.uk: i88KhQvfulJ0e3UMyqxnNxxtGSv082SEYKx17yD1nPv1Uxc3B3k%2B8bU0sfOGdPmbWFSLNIhGXaT9sIZUy8mpc2U45XRp1lqxVgEqDH%2B3iDozOThYt1yTAHAt4Qc3PhzV5aJ%2BPmDJbIp5yEu3pzMUxA%3D%3D
Søkeord: Books, Crime, Thrillers & Mystery, Humour, Fiction, Lawyers & Criminals
Data fra 26.02.2017 22:08h
ISBN (alternativ notasjoner): 82-8355-006-3, 978-82-8355-006-1